2. zápasy predkola play off I. hokejovej ligy mužov

29.02.2008 Celý región

HK Lietajúce kone Prešov - HC 46 Bardejov 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Góly: 11. Tomáš Sax (Lukáš Sax, Kövér) v pres. , 36. Petran (Hurtaj, Drevenák) v pres. - 14. Ilavský (Baranok, Gmitter) v pres. , 16. Baranok (Ilavský, Gmitter), 58. Baranok (Ilavský, Vladimír Mojdis)
Vylúčenia: 5:4 na 2 min
Presilovky: 2:1
Rozhodovali: Krpelec - Grieš, Paulíny
divákov: 1720
na zápasy: 1:1

Aj druhý zápas sa hral v Bardejove, rovnako ako všetky medzi touto dvojicou. Výborné publikum hnalo svojich hráčov dopredu smerom k prešovskej bránke počas celých šesťdesiatich minút. Vedenia sa síce ujali Prešovčania gólom T. Saxa, no po chvíli využil presilovku aj Prešovčan Ilavský a bolo vyrovnané. Baránok potom poslal Bardejov do vedenia, a aj keď neskôr Prešov vyrovnal, rozhodnutie prišlo necelé dve minúty pred koncom. Najlepší hráč zápasu a najproduktívnejší I. ligy Baránok upravil na konečných 2:3. Ovácie bardejovského publika nemali potom konca-kraja. V závere hrali šiesti Prešovčania proti štyrom Bardejovčanom, no na výsledku sa nič nezmenilo.

HK Trnava - HK FTC Nové Zámky 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Góly: 19. Branislav Varga (Belko, Ďuriš) v pres. , 57. Hutár (Čunderlík), 60. Holovič - 56. Lukáč (Havíra)
Vylúčenia: 7:9 na 2 min. , navyše Francisty 10 NESPH.
Presilovky: 1:0
Rozhodovali: Valachovič - Šefčík, Junek
divákov: 530
na zápasy: 2:0

HK 95 Považská Bystrica - MŠHK Prievidza 7:3 (1:0, 2:2, 4:1)
Góly: 16. Tománek (Konečný, Bezecný), 26. Slávik (Stráňovský), 40. Tománek (Gašo), 48. Konečný (Ďurkech) v pres. , 51. Koleda, 55. Jozef Tamaši (Janísek, Konečný), 60. Jozef Tamaši v pres. - 33. Holúbek (Dírer, Štefanech), 34. Cútt (Sibert), 43. Kaikl (Dušička, Kršňák)
Vylúčenia: 0:0 na 2 min
Rozhodovali: Lauff - Tornay, Kalina,

HK Trebišov - ŠHK 37 PATRÍCIA Piešťany 3:2 po samostatných nájazdoch (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 20. Šalata (Dutkovič, Králik), 34. Findura (Vitkovský, Zagyi) - 29. Románek (Peško, Galko) v pres. , 45. Románek (Hollý), rozhodujúci samostatný nájazd premenil Leitner
Vylúčenia: 0:0 na 2 min.
Rozhodovali: Bodák - Snášel, Hric